have2havehair@gmail.com    tel.501225507  skup włosów Toruń, skup włosów Bydgoszcz, skup włosów Brodnica, skup włosów Grudziądz, skup włosów Rypin, skup włosów Lipno, skup włosów Kikół, skup włosów Włocławek, skup włosów Chełmża, skup włosów Chełmno, skup włosów Ciechocinek, skup włosów Wąbrzeźno, skup włosów Golub-Dobrzyń, skup włosów Nowe Miasto Lubawskie, skup włosów Solec Kujawawski, skup włosów Aleksandrów Kujawski, skup włosów Inowrocław, możliwy odbiór osobisty i płatność gotówką! skup wlosow ceny, kupujemy włosy, gdzie sprzedać włosy, skup włosów cennik, najlepszy skup włosów, skupwlosow-torun.pl, skupwlosowpolskich, skupwlosowpolskich.pl, najwyższe ceny skupu, 

26 marca 2014

<< Wróć do strony głównej

 

Ile zapłacimy

za

Twoje włosy?

 

 

 - NAJWIĘCEJ!

 

 

 

 


-długości (od 25cm) im dłuższe, tym droższe, wyceniamy ZDROWĄ DŁUGOŚĆ, od miejsca ścięcia po miejsce gdzie koncówki są jeszcze gęste i wyraźnie zdrowe. 
-koloru (naturalne jasne blondy droższe niż np. średnie blondy)
-jakości (włos włosowi nierówny - nawet dziewicze, nigdy nie pofarbowane włosy mogą się drastycznie od siebie różnić. Wynika to ze struktury włosów, które mogą być bardzo
cienkie i delikatne, puszące się i podatne, lub cienkie ale sprężyste i mocne, mogą być też włosy średniej grubości i grube, dobrze nawilżone, mocne, jedwabiście gładkie i sprężyste. Ale mogą być też suche, kruche i łamliwe z tendencją do rozdwajających się końcówek i szybkiego
matowienia. 
gramatury (i tu znów okazuje się, że włos włosowi nierówny, są włosy z natury ciężkie jak i bardzo lekkie, zatem podobnej długości kitka np 40 cm może ważyć u jednej osoby 70 gram a u innej 150 gram. Każdy człowiek ma też inną gęstość włosów na głowie, zatem z jednej głowy można ściąć czasem jedną kitkę 60 gram, a z innej kilka takich kitek. 

 


Widełki cenowe przy każdej z długości wynikają m.in. ze stopnia wycieniowania, im mniej krótszych włosów w kitce tym wyższa cena, przy czym deklarowana długość włosów musi dotyczyć 80-90% wszystkich włosów w kitce, jeśli np. tylko kilka kosmyków osiąga deklarowaną długość, a zdecydowana większość włosów jest krótsza, traktujemy włosy jak krótsze Oceniamy również stopień porowatości włosa i stan końcówek.

Płacimy tylko za długość, która jest dla nas użyteczna, zdrowa. Jest to ważne w przypadku długich włosów, które bardzo często nie były przez lata przycinane, odświeżane.  Włosy w dotyku powinny być miłe, miękkie, gładkie.

Włosy mocno sztywne/bardzo grube/szorstkie/matowe osiągają niższe ceny.

 

 

Aby sprawdzić czy Twoje włosy kwalifikują się do skupu i, w celu wstępnej szacunkowej wyceny, prześlij nam zdjęcie wykonane jak na poniższym zdjęciu 

 

- bez widocznej twarzy

- 1 zdjęcie - z gumką związaną w miejscu gdzie włosy mają być obcięte

- 2 zdjęcie - włosy rozpuszczone

- miara przyłożona od "0" w miejscu gdzie włosy są związane gumką

- z krótkim opisem, np: włosy lekkie puszące, cienkie, grube, gęste, ciężkie, gładkie, sprężyste, suchawe,  miękkie, lekko sztywne, proste, fala, kręcone itd.

 

 

                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 


 

 

Ceny podane są za kilogram, jednak włosy ścięte z jednej głowy tyle nie ważą i przeliczamy to na gramy:

 

np. cena 1000zł za 1kg oznacza 1zł za 1gram itd.
 


25-30 cm ok 1000 - 2000zł

30-40 cm ok 1000 - 3000zł
40-45 cm ok 2000 - 4000zł
45-50 cm ok 2500 - 6000zł
50-55 cm ok 3000 - 7000-8000zł
56-60 cm ok 3000 - 8000zł
60cm wzwyż 3000 - 8000zł

 

Każdą kitkę wyceniamy indywidualnie.

 

Im zdrowsze włosy,

im bardziej sprężyste, lejące,

bez skłonności do przesuszania się i puszenia,

miłe, jedwabiste w dotyku,

w atrakcyjnych dla nas kolorach,

o gęstych, niewycieniowanych końcówkach,

 

tym wyższą cenę dla danej długości proponujemy.

 

 

UWAGA! W przypadku włosów:

 

o długości 25-35cm - cena 1zł-1,50zł za 1gram, 

bardzo jasne blondy 2zł-3zł za gram 

 

Jeśli są dobrze zabezpieczone, tak jak na naszych zdjęciach, można umawiać się na wysyłkę lub dostarczenie włosów do naszego punktu w Toruniu (tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu).

 

 

 

Cennik...